רכשו קרקע למגורים עם הון עצמי של 119,000 ש"ח בלבד
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת לקרקע משלכם

רכשו קרקע למגורים עם הון עצמי של 119,000 ש"ח בלבד
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת לקרקע משלכם

בואו לקחת חלק באקזיט הבא

אין כבר מקום להיסוס – לאחר ההודעה הרשמית מטעם עיריית חדרה, אין כל צל ספק שפרויקט "BETTERFLY על הנחל" הולך להפוך לאחת ההשקעות הטובות ביותר למהירי ההחלטה. אחד מאותם גורמים מהירי החלטה היא חברת קרקעות ישראל שניצלה את ההזדמנות ורכשה אופציית ענק – והרווח כולו שלכם.

בני לחמיש וירון תשבי בעלי חברת "קרקעות ישראל" – קרקע להשקעה בחדרה

לא כל יום הודעה מטעם העיריה עושה רעש גדול. לרוב, רק תושבים מעטים בכלל ישימו לב, אבל במקרה הזה – משקיעי נדל"ן רבים נשאו עיניים כדי לדעת מה יהיה עתיד אחת הקרקעות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות.

ההודעה לא איחרה לבוא ולמזלנו, גם לא אכזבה – המתווה שהוצג התייחס לשכונה החדשה שצפויה לקום בעיר חדרה, הידועה בשם הפרויקט "BETTERFLY על הנחל" שנועד להקמת שכונה יוקרתית בלב אחד מיעדי הבניה וההתחדשות המבטיחים ביותר בשנים האחרונות והקרובות. הפעם, הפוקוס הולך לחברת קרקעות ישראל, שביצעה מהלך בזק מבריק של רכישת אופציית ענק בשכונה והכרזה על שיווק מהיר ובלעדי של מלאי הקרקעות המוגבל בשכונה – כל זאת במחיר של 279,000 ש"ח בלבד ל-200 מ"ר.

הכירו את שכונת הפרפרים

שטח השכונה הכולל צפוי להיות 1,072 דונם ולכלול 2,587 דירות חדשות + 250 יחידות דיור מוגן.

השכונה תוקף בשטחים ציבוריים רבים, ביניהם גם טיילת ירוקה שתישק לשכונת חפציבה הסמוכה בנוסף למגוון תשתיות שנועדו לציבור התושבים בשכונה.

גם אתם יכולים לעשות אקזיט מקרקע

לא בכדי בחרה חברת קרקעות ישראל, שנחשבת לחברה הגדולה בישראל בתחום ההשקעות בקרקעות מניבות לבצע עסקת ענק שכזו. האופציה שנרכשה מייעדת כ-32,000 מ"ר בפרויקט, ולפי התנהלות העירייה והקידום הנמרץ שמבוצע על ידי רשות מקרקעי ישראל וחברת שיכוי ובינוי, הרי שמדובר בעסקה משתלמת לכל הצדדים, עם פוטנציאל תשואה גדול במיוחד.

קרקעות ישראל, הנחשבת לחברה הגדולה בישראל בתחום ההשקעות בקרקעות מניבות, רכשה אופציה עבור משקיעיה על 32,000 מ"ר בפרויקט, שמקודם במרץ על ידי רשות מקרקעי ישראל וחברת שיכון ובינוי .

"כחברה בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום, אנחנו יודעים כמה קשה לאתר קרקעות בשלב תכנוני כזה. זיהינו פה הזדמנות אדירה עם אישור התוכניות על הקרקע, ורכשנו אופציית ענק בשווי של כ-39 מיליון שקל", אומר בני לחמיש, המנכ"ל והבעלים של קרקעות ישראל.

ואיך אתם נכנסים לסיפור? גם אתם יכולים להפוך כבר היום למשקיעי נדל"ן של ממש, אפילו אם לא היה לכם ניסיון קודם בתחום! כל זאת בזכות עסקה משתלמת במיוחד שיכולה להפוך אתכם לבעלי קרקע שצפויה להניב תשואה גבוהה במיוחד – ביחס לכל השקעה בתחום.

"אנחנו עכשיו מגלגלים את ההזדמנות הזו לציבור שיוכלו ליהנות מתהליך ההשבחה, ומציעים 200 מ"ר בשכונה החדשה בעלות של 279 אלף ש"ח – מי שמבין בתחום יודע שהתשואה שיכולה להיווצר פה למשקיע עצומה." מסכם לחמיש.

זה לא חלום, זאת מציאות שיכולה להיות שלכם. עכשיו יש לכם הזדמנות שלא תחזור ותהיה אפשרית לזמן מוגבל בלבד. השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם לתיאום הפגישה הרווחית ביותר בתחום הנדל"ן המודרני.

זאת ההזדמנות שלכם להרוויח!

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות, השאירו פרטים: