רוצים לחגוג בר מצווה בחוויה בלתי נשכחת?

סוסיא, עיירה יהודית קדומה היא מקום אותנטי המחובר לשורשים יהודיים בני אלפי שנים.

- חווית בר/בת מצווה מיוחדת במינה
- שילוב של מסורת אבות עם אטרקציות מודרניות
- מתאימה לכל זרמי היהדות
- חגיגה משפחתית באווירה ישראלית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
שקופית קודמת
שקופית הבאה

10 סיבות למה כדאי לחגוג בר מצווה בסוסיא

הורים לבנים המגיעים לגיל מצוות? מזל טוב!

נכון, העולם הזה השתנה קצת מאז שאנחנו הגענו לגיל הזה. כבר לא מסתפקים רק בהנחת תפילין בכותל וחגיגה צנועה בבית הכנסת או באולם. היום, הרי שהסטנדרטים עלו ונראה שהרף אליו ילדכם נחשף בחגיגות בר מצווה אחרות רק ממשיך לעלות בכל פעם מחדש. אך האם ניתן לשמר את המסורת ביחד עם החדשנות והקדמה, ולתת חווית בר מצווה מיוחדת תוך חיבור למקורות העם היהודי? התשובה היא כן - והכל בזכות סוסיא, עיירה יהודית קדומה ומרתקת. למה דווקא סוסיא? התשובה על כך תתחלק ל-10 סעיפים עיקריים שייתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא.

1. בית כנסת עתיק משלכם, ליום - כשאתם חוגגים בסוסיא, אתם קובעים את הכללים. מי עולה לתורה? מאיפה זורקים את הסוכריות? איפה אמא תעמוד בשעת קריאת התורה? התשובות לכך נמצאות הפעם בידיים שלכם.

2. תמונות פסטורליות במיוחד - תמונה אחת שווה אלף מילים, ותמונה יפה שהיא גם מזכרת מאירוע יפה - שווה הרבה מאוד מילים יפות. היופי הססגוני של סוסיא כולל מגוון אופציות לצלם ולהצטלם בהן: בשדה שיבולים, במערות מסתור, על הפסיפס ובין העמודים המשוחזרים. כל היופי נמצא כאן.

3. אתר מורשת לאומי - איפה יותר מתאים להכניס את הילד האהוב למסורת שלנו, מאשר במקום בו עלו לתורה אלפי בני מצווה לפניו? החיבור למורשת מורגש במיוחד במעמד אותו הוא חולק עם העבר, ההווה והעתיד בו זמנית..

4. חוויה מיוחדת במינה - הביאו את המשפחה שלכם לעיר הקדומה, בפעם הראשונה בחייהם. כל האירועים כבר נהיו דומים - כולם עולים לתורה בבית כנסת השכונתי, או בהנחת תפילין בכותל. אבל המאורע של הילד שלכם, הוא משהו אחר. למה מגיע לו עוד מאותו דבר במקום לחדש גם לו וגם לכם?

5. שירות צמוד ביחס אישי - בסוסיא נדאג לכל מה שתצטרכו - בין אם מדובר בעיצוב, קשר עם ספקים, תיאומים ואפילו הסעות, הרי שכל השירותים הללו ילוו בתמיכה מלאה של צוות האתר.

6. תוכן ערכי - חגיגות בר המצווה בסוסיא לא מסתכמות רק בטקס בבית הכנסת. בנוסף אליו, תוכלו לצפות בחיזיון האורקולי ולסייר עם מדריך שיערוך לכם הכרות עם פיסות ההיסטוריה הרבות שעתיקות סוסיא שומרות בחובן. חגיגה בסוסיא היא חגיגה של ערך מוסף בכל מובן אפשרי.

7. לא רק במרכז - לרוב אנחנו נתקלים באטרקציות ומקומות מעניינים רק באיזור המרכז. במקרה של סוסיא, המצב שונה לחלוטין - תושבי הדרום, סוסיא נמצאת רק במרחק 40 דקות נסיעה מבאר שבע, ובמרחק של כ-20 דקות מצומת שוקת וערד.

8. מחירים שווים לכל כיס - הורים רבים יוכלו להעיד על העלויות הגבוהות הכרוכות בארגון אירוע בר מצווה בימינו. בסוסיא אנו מבינים את הקושי הכרוך בכך, ולכן אנו מציעים את החוויה שלנו במחירים משתלמים ונוחים, כך שאתם תקבלו תמורה מלאה לכסף שלכם.

9.  הכל במקום אחד - בסוסיא הכל חושב כדי שלכם יהיה הכי נוח שיש. אולם הסעודה, בית הכנסת לתפילה, האתר להדרכות, והחניה נמצאים כולם במרחק של כמה עשרות מטרים, כך שאין צורך לשרוף זמן יקר על ללכת ממקום למקום.

10. נגישות-  גם באתר עתיקות, לא שוכחים את הפיתוחים המודרניים המיועדים לבעלי מוגבלויות. שביל הליכה המתאים לכסאות גלגלים נפרש מהחנייה עד לבית הכנסת, כך שכל בני המשפחה והחברים יוכלו להשתתף במסיבה בלי שום הגבלה או חשש.

10 סיבות לקראת גיל 13, לקראת תחילתה של תקופה חדשה ומאתגרת, המצויינת באירוע שחשוב לציין. אם אתם באמת מעוניינים לתת לילדכם את החוויה האולטימטיבית שהוא וקרוביו לא ישכחו לעולם, הרי שסוסיא היא אופציה מצויינת לכך. השאירו פרטים בטופס למטה ונחזור אליכם עם הצעה שאין כמוהה לחגיגות בר המצווה של ילדכם. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם