רכשו קרקע למסחר עם הון עצמי של 99,000₪ בלבד
השאירו פרטים ונתאם איתכם פגישת ייעוץ ללא עלות

רכשו קרקע למסחר והייטק עם הון עצמי של 99,000 ש"ח בלבד
השאירו פרטים ונתאם איתכם פגישת ייעוץ ללא עלות

קחו חלק בהשקעה החמה ביותר בישראל

אם יש לכם 99,000 ₪ בהון עצמי להשקעה, יש לנו את הדרך לתת לכסף שלכם לעבוד עבורכם. הכירו את המתחם העסקי שמשתייך לתכנית ייחודית של מנהל התכנון ומנהל מקרקעי ישראל.

בני לחמיש וירון תשבי בעלי חברת "קרקעות ישראל" – קרקע מסחרית להשקעה בפרויקט Together על הפארק

בין אם אתם מחפשים לבצע את ההשקעה הראשונה שלכם, ובין אם אתם משקיעים ממולחים בנדל"ן וקרקעות, יש משהו אחד שאתם מכירים לעומק – בעייתיות הזמנים, העיכובים והביורוקרטיה במדינת ישראל. רבים יוכלו לספר לכם על פרויקטים מבטיחים שנתקלו בקשיים שהשפיעו רבות על התוצר הסופי – אבל ישנו הליך מיוחד שהפך את הבעיות להיסטוריה – זאת בזכות הותמ"ל.

מה זה ותמ"ל?

מדובר בראשי תיבות של ועדת תכנונית לזירוז הפשרת קרקעות, שמהווה מהפכה של ממש בעשור האחרון – אם עד היום נאלצתם לחכות שנים על גבי שנים עד שדברים החלו לזוז והקרקע שלכם נהפכה לרווחית, הרי שהיום תוכלו להגיע לאותו מצב תוך מספר חודשים ספורים, וכתוצאה מכך גם ליהנות מעליה מטאורית בערך הקרקע עצמה. ועדה זו נהנית מתמיכה ממשלתית מלאה, והיא בעצם תכנית של מנהל התכנון אשר מנוהלת על ידי מנהל מקרקעי ישראל, מנהל התכנון וממשלת ישראל – זאת בנוסף לשמאות של משרד המשפטים בשם תקן 22.

בקיצור – מדובר בפרויקט חי ובועט שצפוי לקבל בקרוב אישור סופי לגידול בזכויות הבניה בו, ובכך להעלות את ערך הקרקעות באחוזים ניכרים ונוספים, מה שהפך את הפרויקט לאטרקטיבי אף יותר בקרב משקיעים מובילים בתחום.

הכירו את מתחם Together על הפארק

אין ספק שאחד מסוגי הקרקעות הרווחיים והמשתלמים ביותר הוא קרקע למסחר והייטק – זאת מפני שהלקוחות הם לקוחות עסקיים, הכוללים חברות ענק המחפשות מתחמים מתקדמים לחוזים ארוכי טווח. בנוסף לתמיכה הממשלתית הענפה, מדובר במתחם מסחרי שהולך לתת פתרון מקיף לתעשייה ומסחר למאות אלפי תושבים, וכבר מעורר עניין בקרב גופים וארגונים רלוונטיים. יתרונות נוספים של המתחם כוללים קרבה לכביש 9 החדש וצמידות לשכונות גדולות ומקיפות בחדרה, כך שאין כל צל של ספק שהביקוש למתחם צפוי לגדול משמעותית, וזהו הצ'אנס שלכם להיכנס לתמונה.

בואו להיות חלק מסיפור ההצלחה

קרקעות ישראל בע"מ מחזיקה בזכויות על קרקעות הפרויקט, והיא כבר שמחה לבשר על מעל ל-350 רוכשים שהולכים ליהנות מתשואה גבוהה שיכולה להגיע גם למאות אחוזים תוך זמן קצר, זאת בזכות יתרונות הותמ"ל. כרגע נותרו מספר קרקעות בודדות, ובין אם יש לכם ניסיון קודם בתחום או שאתם כבר יודעים לא מעט, יש לכם הזדמנות שלא תסולא בפז להצטרף אל פרויקט המסחר והתעשיה המשתלם ביותר בארץ.

זה לא הכל – הטבה מיוחדת לקוראי המאמר: השאירו פרטים ותיהנו מפגישת ייעוץ חינמית ללא התחייבות – מהרו, הזמן והמלאי מוגבלים!

זאת ההזדמנות שלכם להרוויח!

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות, השאירו פרטים: