בעלי עסק?

אנחנו נדאג שהכסף שלכם יגיע אליכם

אתם משקיעים את הנשמה במוצרים ובשירותים שלכם - אבל מה עם התמורה שמגיעה לכם? אצלנו בת.ש סיכוני אשראי וגבייה תמצאו מגוון שירותים שיחסכו לכם זמן עם עמלות מהנמוכות בשוק, וידאגו שכל שקל שהרווחתם יגיע לחשבון שלכם, בלי עיכובים ובלי תירוצים - עם מינימום התעסקות מהצד שלכם!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או שלחו הודעה בוואטסאפ

השירותים שלנו

icons8-money-bag-100

שירותי גבייה שוטפת

שליחת תזכורות לתשלום, חשבוניות וכרטסות במייל/וואטסאפ/SMS. שיחות טלפון מוקלטות ומתועדות במלואן תוך שמירת על יחסי ספק לקוח תקינים לבירור המצב ותזכורת. אפשרות לשירות שליחים עבור תשלומי צ'קים.

מימון הוצאות משפטיות ואגרות

במקרה של לקוח סרבן/בעייתי, אנו לוקחים על עצמנו את השירות המשפטי לרבות פתיחת תיקים בהוצאה לפועל, כולל עלויות האגרות/המצאת התביעה/ושירות משפטי - התשלום מתבצע רק על גבייה מוצלחת!

סליקת כרטיסי אשראי ומסוף סליקה

סליקת כרטיסי אשראי בעמלות הזולות ביותר - החל מ-70 ש"ח לחודש ועמלת סליקה של 0.95% בלבד! בנוסף - הקמת מסוף סליקה מתקדם + תמיכה בעלויות הזולות בשוק (משתלם במיוחד לבעלי חנויות למסחר דיגיטלי וועדי בתים).

וואטסאפ כמערכת לניהול קשרי לקוחות

תוכנת וואטסאפ המאפשרת להתחבר למערכת CRM, מתן מענה/שליחת תזכורות אוטומטי, שליחת הודעות אישיות בתפוצה רחבה גם למי שלא שמור במערכת, ממשק לגוגל, שליחת קבצים אישיים כגון חשבוניות/שירות לקוחות/תוכן שיווקי ועוד.

הקמת חנות אינטרנטית מתקדמת

גישה לכלים חדישים וטכנולוגיות מובילות ליצירת חנויות דיגיטליות (eCommerce) מובילות תוך מספר דקות, עם אפשרויות סליקה במחיר משתלם (החל מ-70 ש"ח בלבד לחודש) וליווי מלא בכל שלבי התהליך

רוצים להפוך את הגבייה לקלה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או שלחו הודעה בוואטסאפ

הכירו את השותפים העסקיים שלנו