הגיע הזמן לצאת מהתקיעות בחיים,
השאירו פרטים ותיהני מפגישת ייעוץ ללא התחייבות

הגיע הזמן לצאת מהתקיעות בחיים,
השאירו פרטים ותיהני מפגישת ייעוץ ללא התחייבות

מרגישים 'תקועים'? קשיים בזוגיות? בעבודה? הכירו את השיטה שתוציא אתכם לחיים חדשים

מרגישים שהחיים לא זזים לכיוון שאתם רוצים? הכירו את השיטה הייחודית שתאבחן אתכם לפי הקול הייחודי שלכם!

הקול שלכם אומר עליכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים

האם מקננת בכם התחושה שהכול תקוע סביבכם? הזוגיות לא נראית כפי שהייתם רוצים, הבריאות שלכם נפגעת לעיתים קרובות, או שאולי אתם מרגישים שאתם עובדים קשה והרבה מידי, ובכל זאת החיים שלכם לא זזים לשום מקום.

חלמתם על חיים משוחררים על הצלחה בעבודה ובזוגיות, אך במציאות, הכול תקוע?

השלב הבא הוא כנראה להאשים את עצמכם או את הסביבה בכל מה שקורה לכם. מנגנוני ההגנה שלכם עובדים שעות נוספות, אתם חשים עייפים מהחיים ובעיקר 'תקועים', שום דבר לא זז לשום מקום.

האמת היא, שלא אתם אשמים במצב שלכם וגם לא הסביבה שלכם, אף אחד לא אשם במצב שלכם. החוויות שעברתם במהלך החיים מגיל ילדות ועד היום יצרו אצלכם הרגלים כושלים, תפיסות מעוותות, כל אלה פועלים ללא לאות להכניס את החיים שלכם למערבולת אין סופית של תסבוכות, חוסר התקדמות, דכדוך וכל מה שאתם סובלים ממנו.

הענין הוא שאי אפשר 'לשכנע' את התת מודע לוותר על התפיסות המעוותות: 'תת המודע' הוא הילד הקטן שבתוכנו, המציית לכל החוויות הטובות והרעות שעוברות עלינו, הוא פועל על פיהם בצורה מדויקת, את תוצאות התפיסות שלו / שלנו אנו רואים בחיים עצמם.

מה שחשוב כרגע זה לא מי אשם אלא איך יוצאים מזה? כיצד תוכלו לגרום לחיים שלכם להיות טובים יותר, מלאים יותר, כיצד תוכלו להיות מחוברים לעצמכם ולתשוקות שלכם ולצאת מהתקיעות בחייכם?

הכירו את שיטת האבחון "קול החיים":

שיטת "קול החיים" הינה שיטה יחודית בה ניתן לאבחן את משקעי העבר בעזרת ההקשבה לקולו של המטופל, צורת הקול מעידה על דברים רבים באישיות של האדם, כמו גם על החוויות המשמעותיות שעיצבו את חייו.

שיטת "קול החיים" הינה שיטה ייחודית בה ניתן לאבחן את תחנות החיים , את ההישגים כמו גם את הקשיים החוזרים ונשנים. רטטי הקול מעידים על מאפיינים רבים באישיות של האדם, כמו גם על החוויות המשמעותיות שעיצבו את חייו.

השיטה מבוססת על שני שלבים שונים, בשלב הראשון מתבצע אבחון להכרת הזהות של המטופל, הכרת הזהות לעומקה הכרחית כדי להבין את ייעודו בחיים – למה הוא מתאים ולמה לא? במה תהיה לו הצלחה ובמה לא?כמו כן האבחון בודק באיזה שלב הוא נמצא בחייו, מה תקוע ולמה? אבחון זה נעשה בעזרת הקשבה לתדרי הקול של המטופל על כל רבדיהם.

לאחר גיבוש המסקנות בנוגע לחסימות השונות אצל המטופל, מתבצע תהליך השחרור. בתהליך זה משחררים את המסקנות השגויות שנחרטו עמוק בתודעתו של המטופל כתוצאה מהחוויות השונות שהוא עבר, תהליך השחרור נעשה על ידי הפעלת אנרגיות עמוקות בעזרת תרגילי קול שונים.

בסוף התהליך מושגת התוצאה הרצויה: האדם יכול להתמודד בעצמו עם כל מעצור ובעיה, בעזרת כלי תרגולי שמפיג ומשחרר באופן דינאמי קבוע את כל מה שמפריע לו לחוות אושר בחייו בחייו, ולהיות חופשי ללא חסמים ותפיסות שגויות שעוצרות אותו שוב ושוב.

השחרור מתבסס על טיפול הו'אופונופונו בשילוב רטטי קול מכוונים – הואופונוקול  -מקור התרגול באיי הוואי הטרופיים, טיפול זה חותר לגלות את ייחודו של האדם וייעודו ולשחרר את רגשות האשמה שנוצרו והתקבעו בתת המודע כתוצאה מעברו, המטרה היא שמשקעי העבר ינוקו ויפנו מקומם אמונות מפרות חדשות, הן ברמה התנהגותית והן ברמה התפיסתית.

בניגוד לשיטות אחרות בהם המטופל אמור לחוות כאב של המאורע שעבר עליו והתהליך עובר 'על' המטופל, בשיטת "קול החיים" תהליך האבחון והטיפול נעשה עם המטופל ביחד, הטיפול פונה אל המודע ובעזרתו משלבים את הרבדים השונים כדי להניח את משקעי העבר מאחור.

על מייסדת השיטה:

מייסדת השיטה גברת ציפי מילוא, הינה פסיכולוגית ויועצת מוסמכת האוחזת בתואר מאסטר בפסיכולוגיה (MFC) ובתואר ראשון משלוש אוניברסיטאות, אשר עזרה לאלפי אנשים לצאת מבעיותיהם בעזרת שיטת "קול החיים".

ציפי מסבירה, כי על ידי שמיעת קולו של המטופל ,תוך זמן קצר ניתן לדעת מהם המשקעים שעברו עליו ולטפל בהם באופן יעיל, הטיפול עצמו אפקטיבי מאוד משום שבניגוד לטיפולים אחרים שמתמקדים ברובד אחד, רגש או שכל , המוח המודע או המוח הלא מודע, טיפול זה פועל על כל הרבדים הקיימים.

התועלת מטיפול זה הינה עצומה ומאפשרת להתחיל את החיים מחדש ולפרוץ אל ההצלחה המיועדת לכל אחד!

הגיע הזמן לעשות שינוי חיובי בחיים שלכם – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

זאת ההזדמנות לצאת לחיים חדשים!

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות, השאירו פרטים: