רכשו נכס להשקעה בקייב, אוקראינה עם 135,000₪ בלבד
השאירו פרטים ונתאם איתכם פגישת ייעוץ ללא עלות

רכשו נכס להשקעה בקייב, אוקראינה עם 135,000₪ בלבד
השאירו פרטים ונתאם איתכם פגישת ייעוץ ללא עלות

למה כדאי לכם להשקיע בנדל"ן באוקראינה

אם יש לכם 135,000 ₪ פנויים להשקעה, יש לנו את הדרך לתת לכסף שלכם לעבוד עבורכם. הכירו את עיר הבירה שהפכה ליעד מועדף על משקיעים בעולם בכלל וישראל בפרט.

דוגמא לאחת הדירות המוצעות להשקעה בפרויקטים של Simple Invest בקייב, בירת אוקראינה

אם לסכם במשפט אחד את תחום הנדל"ן באוקראינה, אז תאורו של וורן באפט, אחד המשקיעים המנוסים (והעשירים) בעולם, מתאים ככפפה לידי לתיאור המתרחש בתחום השקעות הנדל"ן באוקראינה "הניצחון מושג על ידי השחקנים בזירת המשחק, לא על ידי אלו שעיניהם דבוקות ללוח התוצאות"

אם ליישר מבט למציאות, בהחלט אפשר להודות שהמשקיעים הישראלים, וודאי המנוסים שבהם, מבינים היטב את הצורך בלהיות חלק מהמשחק לא רק בליגה הישראלית, אלא גם ללמוד את כללי המשחק מעבר לגבול.   

בתקופה האחרונה, תוך חיפוש אפיק השקעה ייחודי ומעניין, ישראלים רבים החלו לרכוש נכסים מניבים בקייב בירת אוקראינה, זאת לנוכח סכום ההשקעה הנמוך ביחס להשקעות אחרות בחו"ל, הקרבה היחסית (3 שעות טיסה) והעיקר, תשואה ריאלית בטווח שבין 8%-12% מהשכרת הנכס ופוטנציאל השבחה משמעותי בשווי הנכס, עם התייצבות הכלכלה המקומית לאחר התמורות הכלכליות כתוצאה מהמשבר שפקד את אוקראינה בשנים האחרונות.   

משקיעים רבים פועלים באוקראינה, זאת מתוך תובנה כי המצב הקיים כיום עתיד להשתנות ואינו משקף מחירי נדל"ן ריאליים במרכז אירופה, כך שהשקעה נכונה תוך תכנון אופטימאלי בתקופה זו תניב פרי.

למה כדאי לכם לבחור בהשקעות נדל"ן באוקראינה?

אתם וודאי מכירים את אוקראינה כמוקד תיירותי משתלם וקרוב במיוחד, כשברקע שער הדולר הנמוך ושער הגריבנה (המטבע האוקראיני) שנחלש במדינה שחוותה מספר משברים בזה אחר זה, שהראשון בהם היה המשבר הכלכלי העולמי בשנת 2008, ובהמשך, משבר עם רוסיה בחצי האי קרים והמחוזות לוהנסק ודונצק, כל אלו תרמו לירידות משמעותיות במחירי הנדל"ן.

כיום, אוקראינה מציגה סימני התאוששות ומהווה יעד למשקיעי נדל"ן מרחבי העולם שמבינים היטב את ההזדמנות שבהשקעה בנדל"ן במדינה הממוקמת באירופה כשבעיר הבירה ניתן לרכוש נכס מאובזר זול יותר ממחיר רכב מנהלים ממוצע. 

כלל ידוע הוא שאחד הפרמטרים שמשפיעים על התשואה הוא הביקוש – ככל שהוא עולה, כך גם המחיר – ובהתאם גם הרווח. בפועל, אוכלוסיית עיר הבירה קייב נמצאת בהגירה חיובית מזה מספר שנים. עיר הבירה המפותחת מאפשרת לא רק רכישת השכלה גבוהה במגוון מקצועות במוסדות השכלה, אלא מושכת אליה בעלי מקצועות חופשיים, לצד משפחות צעירות לאחר חיפוש הזדמנויות תעסוקה ורמות שכר שהעיר הגדולה יכולה להציע – כך שישנה עליה בביקוש להשכרת נכסים בעיר בגדלים שבין 37-45 מ"ר נטו בבניינים חדשים הממוקמים בסמוך לצירי תנועה ראשיים, עם נגישות למטרו ובשכונות וותיקות, שם קיימות תשתיות לקיום אורח חיים נוח עולה באופן מתמיד, שכן, האוכלוסייה המקומית, במציאות הקיימת בשוק הנדל"ן, מתפשרת על שטח מגורים במטרה לחסוך בעליות אחזקה, אך מעניקה עדיפות למגורים בבניין חדש בשל הנוחות ורמת החיים.

עלות כניסה נמוכה

אם השקעה בנדל"ן בישראל, ארה"ב או מערב אירופה דורשת מכם לפחות כמה מאות אלפי שקלים, הרי שההשקעה באוקראינה נכון להיום נגישה מתמיד. בעלות של 1,000 $ למ"ר ניתן לרכוש דירה מאובזרת לחלוטין הכוללת ריהוט ומוצרי חשמל. דירה בשטח 40 מ"ר נטו תעלה לכם פחות מ-150,000 ₪ ולנכסים אלו קיים ביקש ער לנוכח עלויות האחזקה הנמוכות, כך שגם אם תשקיעו בסכום המינימלי ביותר, אחוזי התשואה ועליית שווי הנכס (כתוצאה מהביקוש) עדיין צפויים להניב לכם רווחים נאים.

נשמע שהשקעות בנדל"ן באוקראינה הן אכן כיוון טוב, איך מתחילים?

אין צורך להתחיל – אנחנו כבר עשינו עבורכם את המחקר ואת כל העבודה הקשה!

ב-Simple Invest אנו עוסקים בשיווק בלעדי וניהול פרויקטים, ובכך אנו מאפשרים ללקוחותינו לבצע השקעה בנדל"ן ביעילות ותוך חסכון זמן משמעותי. החברה מחזיקה בזכויות לשיווק בלעדי בישראל מטעם חברות בניה באוקראינה. בעלי החברה ובכלל זה צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע, חלקם ילידי אוקראינה המכירים היטב את המנטליות המקומית, בעלי השכלה רלוונטית וניסיון בליווי משקיעים ישראלים באוקראינה.

השילוב של הידע המקצועי, הניסיון המוכח של שנים והיכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן באוקראינה מובילים את לקוחותינו לביצוע העסקה המשתלמת והמותאמת ביותר בעבורם. אנו מציעים מגוון אופציות השקעה משתלמות המתאימות למשקיע הישראלי ובעלות פוטנציאל גבוה – צפי לתשואה של כ- 12% משכירות בנוסף צפי בעליית שווי הנכס של כ-30%. ואם זה לא מספיק, אנו מציעים ליווי בכל שלבי הליך הרכישה, משלב הפגישה במשרדי החברה, הביקור בנכס למתעניינים (באפשרות הלקוח לבצע עסקה מבלי לטוס לחו"ל) ועד לקבלת המפתח, ובהמשך, הלקוח רשאי כמובן להשתמש בשירות ניהול הנכסים של החברה.

הטבה מיוחדת לקוראי המאמר: השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות!

זאת ההזדמנות שלכם להרוויח!

השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות: